#1 Thu-05-13 19:08:12

 Niedzwiadek

Czarodziej

Skąd: Napewno gdzieś :)
Zarejestrowany: Thu-05-13
Posty: 4
Punktów :   

[Podanie] Historia magii (poprawa2)

Nick MC: Glosny

Imię: Nathaniel

Nazwisko: Rodriguez

Wiek: 29

Wygląd i charakter postaci: Ubrany w czarne szaty a pod nimi garnitur i czerwony krawat, lekko rozbudowany. Okulary zwykłe. Jest szczupły, ma blond włosy długie. Lubi czytać książki, jest miły i sympatyczny, ale lekko nad pobudliwy. Lubi chodzić pod wieczór po dworze, i patrzeć w zachód słońca. Często siedzi w książkach, sam niektóre pisząc.

Dlaczego akurat Ty: Ponieważ interesuję się tymi zajęciami. Dużo tematów znam, i zawsze mnie to inspirowało. Ogólnie lubię uczyć się historii, i umiem uczyć innych. To nie sprawia mi problemu.

Posada: Historia Magii.

Doświadczenie w nauczaniu: (Gdzie uczyłeś, ile, z jakimi skutkami i efektami.) Nie byłem jeszcze nauczycielem na znanych serwerach, ale na prywatnym serwerze z moim kolegą i kilkoma osobami uczyłem często ludzi.

Oczekiwania względem pracy: Wyobrażam sobie miłą atmosferę, słuchających się uczniów. Także będę próbował ich nauczyć bardzo wiele pożytecznych rzeczy, kiedy oczywiście nie będą mi przeszkadzać. Jestem osobą, która uczy aż do skutku, więc z uczeniem innych nie miałbym największego problemu.

krótka historia postaci:
Nathaniel Rodriguez - Pozostawiony przez matkę w śmieciach, i odnaleziony przez mężczyznę, który go wychował. Zaczęło się, kiedy miał 3 miesiące. Matka pozostawiła go przy śmieciach, pośród worków, czarnych. Kiedy zaczął płakać przechodził tamtędy starzec, który usłyszał maleństwo. Wyciągnął go stamtąd i nazwał go Nathaniel, a że mężczyzna nazywał się Sebastian Rodriguez, odziedziczył po nim nazwisko. Kiedy Nathaniel miał 4 lata wszystko zaczęło się rozpadać. Dziwne rzeczy się działy, rzeczy się unosiły - niektóre zbite, jak szkło się naprawiały. Od tamtej pory Sebastian wiedział, że jego syn którego odnalazł w śmieciach jest czarodziejem - tak jak on. Kiedy przyszedł list z Hogwartu nakłaniający Nathaniela by tam wyruszył, razem z ojcem poszli na pokątną. Kupili tam rzeczy, i ojciec odprowadził go na peron 9 i 3/4 do pociągu. Nathaniel nie wrócił do Londynu, aż 7 lat swojej nauki. Wrócił, orientując się, iż jego ojciec już nie żyje. Zrozpaczony wyruszył do Hogsmead gdzie kupił dom. Zaczął szukać pracy, zauważył ogłoszenie pokazujące, iż w Hogwarcie są wolne etaty nauczycielskie. W Hogwarcie fascynowały go zajęcia Historii Magii. Uwielbiał słuchać o osobach, które przyczyniły się do powstania teraźniejszych czasów, a owa praca była wolna. Zgłosił się do Hogwartu, by przyjąć ową pracę.

Kontakt: m-pi11

Ostatnio edytowany przez Niedzwiadek (Thu-05-13 19:30:03)

Offline

 

#2 Thu-05-13 19:26:37

Nath

Dev

Zarejestrowany: Thu-05-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: [Podanie] Historia magii (poprawa2)

Strój pod strojem? Mniejsza o to.

Podanie jest ogólnie napisane dobrze, więc...
Przyjęty. Test zrobię w najbliższym czasie.

Offline

 
Copyright by WizCraft PL Team:

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wiedzmin11.pun.pl www.fifateam.pun.pl www.13clan.pun.pl www.animeschool.pun.pl www.desinemt2.pun.pl